Collectibles

CR VASCO DA GAMA TO LAUNCH THE $VASCO FAN TOKEN ON SOCIOS.COM

  • Vasco dołącza do listy ponad 100 największych światowych organizacji sportowych, które już skorzystały z aplikacji Socios.com, aby poprawić wrażenia swoich kibiców. Na liście znajdują się takie giganty piłkarskie jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester Metropolis, Juventus, Inter Mediolan, Arsenal, Atlético Madryt, AS Roma, Galatasaray i wiele innych.
  • Partnerstwo rozszerza brazylijską listę Socios.com do siedmiu klubów, potwierdzając, że Brazylia jest najszybciej rozwijającym się rynkiem dla firmy zarówno pod względem partnerów, jak i użytkowników.

RIO DE JANEIRO — 18 STYCZNIA: CR Vasco da Gama, we współpracy z Chiliz, wiodącym dostawcą blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej, ogłosił, że wprowadzi swój oficjalny Fan Token $VASCO na Socios.com , wszechstronnej aplikacji do angażowania i nagradzania fanów.

Mający swoją siedzibę w Rio de Janeiro, Vasco, jak jest popularnie nazywany, ma jedną z najbogatszych spuścizn w brazylijskim futbolu, wygrywając 24 razy Campeonato Carioca, cztery razy Campeonato Brasileiro i raz Copa do Brasil. Na arenie międzynarodowej klub zdobył Copa Libertadores w 1998 roku i dotarł do finału Klubowych Mistrzostw Świata FIFA w 2000 roku pod wodzą światowej legendy Romário, jednej z największych ikon klubu.

Fan Token $VASCO uwolni bezprecedensowe możliwości dla szacowanych 12 milionów fanów Vasco, aby zaangażować się i wpłynąć na drużynę niezależnie od miejsca na świecie, w którym się znajdują. Posiadacze Fan Tokenu $VASCO będą mogli wypowiedzieć się na temat szerokiego zakresu decyzji związanych z fanami, takich jak projekty zestawów, numery nowych zawodników, piosenki, inspirujące wiadomości i inne tematy związane z fanami poprzez głosowanie w wiążących sondach na aplikacji Socios.com.

Wpływanie na klub to tylko jedna z wielu korzyści płynących z tego innowacyjnego narzędzia, które zmienia sposób, w jaki fani łączą się ze swoimi drużynami i bohaterami w całej światowej branży sportowej. Posiadacze $VASCO będą mogli również korzystać z ekskluzywnych zniżek i promocji, jak również będą mieli szansę na zdobycie unikalnych nagród, od sygnowanych gadżetów i biletów VIP po NFT (Non-Fungible Tokens), które pozwolą fanom na posiadanie i kolekcjonowanie najbardziej pamiętnych momentów w historii ich ukochanej drużyny, jak nigdy dotąd.

Don\'t Miss THIS ONE !  Drunk Robots — AMA Recap2.0 - NFT News Today

Fani będą mogli również łączyć się z innymi kibicami z całego świata, sprawdzając swoje umiejętności w grach i quizach, rywalizując w globalnych rankingach i zdobywając po drodze realne i cyfrowe nagrody, korzyści i doświadczenia związane z klubem.

W 2021 roku partnerzy Socios.com uruchomili ponad 300 ankiet dla fanów w aplikacji i nagrodzili 5 000 posiadaczy Fan Tokenów gadżetami klubowymi, biletami, doświadczeniami VIP i innymi nagrodami.

Knowledge uruchomienia Fan Tokenu $VASCO zostanie ogłoszona już wkrótce, podobnie jak temat pierwszej Ankiety Fanów, który będzie dostępny w aplikacji Socios.com, jak tylko Token zostanie wydany.

Vasco da Gama, który przez lata wyrobił sobie reputację klubu stawiającego na innowacje, dołącza do sieci ponad 100 organizacji sportowych na całym świecie, które już skorzystały z najnowocześniejszej technologii blockchain Socios.com, aby poprawić doświadczenia swoich fanów. Na liście znajdują się takie giganty piłkarskie jak FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Manchester Metropolis, Juventus, Inter Mediolan, Arsenal, Atlético Madryt, AS Roma, Galatasaray i wiele innych. Inni partnerzy Socios.com to wiodące marki MMA, zespoły Formuły 1, kluby esportowe i franczyzy NHL, NFL, MLS i NBA.

Partnerstwo z Vasco rozszerza brazylijską listę Socios.com do siedmiu klubów i umacnia pozycję tego kraju jako najszybciej rozwijającego się rynku dla firmy. Od września Brazylia dostarczyła 40 procent nowych użytkowników Socios.com.

Z 1,3 mln użytkownikami w 167 różnych krajach, Socios.com jest platformą typu direct-to-consumer (D2C), która wykorzystuje technologię blockchain, aby zapewnić wiodącym światowym organizacjom sportowym narzędzia do angażowania się i zarabiania na ich globalnych bazach fanów. Firma ma duże plany ekspansji i dąży do uruchomienia wielu innych Fan Tokenów na całym świecie. Socios.com niedawno otworzył nowe regionalne siedziby w Madrycie, Stambule, São Paulo i Buenos Aires, a wkrótce zamierza także uruchomić biura we Włoszech i Ameryce Północnej.

Don\'t Miss THIS ONE !  Polychain Monsters Christmas Special: Winter Wonderland

Vitor Roma, wiceprezes ds. marketingu Vasco da Gama, powiedział: “Jesteśmy bardzo dumni z pojawienia się Socios.com w Vasco. Światowi liderzy w dziedzinie Fan Tokenów wybrali Vasco jako jednego z brazylijskich partnerów, po bardzo ostrożnych negocjacjach, które trwały kilka miesięcy. Jest to ważny krok w procesie cyfrowej transformacji klubu, pomimo wszystkich trudności. Fanom Vasco mówię: bądźcie czujni, ponieważ $VASCO nadejdzie wkrótce, a członkowie fanów Vasco otrzymają specjalny prezent.”

Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Chiliz i Socios.com, dodał: “Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy dodać Vasco da Gama do naszego imponującego grona brazylijskich partnerów. Vasco ma nie tylko bogate dziedzictwo oraz ogromną i pełną pasji bazę fanów, ale przez lata zyskało reputację firmy stawiającej na innowacje. Jestem pewien, że partnerstwo to przyczyni się do wzmocnienia naszej platformy, a co najważniejsze, do stworzenia nowych możliwości dla fanów piłki nożnej na całym świecie”.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button